Kompresoriniai mazgai


 
            Skirtas aprūpinti suslėgtu oru įvairią kelių statybos, žemės kasimo ir kitą techniką (ekskavatorius, markiravimo mašinas, kombainų techni­nio aptarnavimo agregatus, šachtų elektrovežius ir kt).

            Jį galima naudoti bet kurioje mašinoje, įrengimuose su pavara (per tra­pecinio diržo pavarą) nuo vidaus degimo variklio arba elektros variklio, todėl mašinos tampa nepriklausomomis nuo pneumatinio tinklo ir iš­siplečia jų galimybės.

            Kompresorių įrengiant ant resiverio, turinčio pavarą, jis tampa univer­saliu suslėgto oro šaltiniu, jį galima naudoti darbui su dažų purškikliais ir kitais įrankiais (veržliasukiais, balansyrais, pneumatiniais atsuktuvais, graviravimo rankenėlėmis, pneumatiniais grąžtais ir pneumatiniais pjūklais, taperiais, kniedijimo plaktukais ir pneumatiniais kirstukais, gręžimo šlifavimo ir poliravimo mašinomis ir kt.), plūktuvais, skeliamai­siais kūjais, lyninėmis gervėmis ir kt. Jį galima naudoti pneumatiniam detalių įtvirtinimui, skysčių maišymui, cheminių mišinių purškimui, ventiliacijai, pneumatiniuose transporteriuose, prapūtimams ir t.t.

            Originalus kompresoriaus atšaldymas kartu su iškrovos automatu per­vesti į tuščiąją eiga (našumo reguliavimas) pagerina kompresoriaus darbo sąlygas, didina jo patikimumą bei ilgaamžiškumą.

 

© www.manosvetaine.lt