Kompresoriniai įrenginiai
Skirti aprūpinti suslėgtu oru dirbant dažymo, apdailos ir kitus darbus statyboje, mašinų gamyboje, pramonėje ir buityje. Įrenginiai - universalus suslėgto oro šaltinis, yra nepamainomi dirbant su dažų purkštuvais bei kitais pneumatiniais įrankiais (veržliasukiais, balansyrais, pneumatiniais atsuktuvais, graviravimo rankenėlėmis, pneumatiniais gręžtuvais ir pneumatiniais pjūklais, kniedijimo plaktu­kais, pneumatiniais kirstukais, gręžimo, šlifavimo ir poliravimo mašino­mis, skeliamaisiais kūjais).

Įrenginiai taip pat naudojami detalių pneumatiniam įtvirtinimui, skys­čių maišymui, cheminių mišinių išpurškimui, ventiliacijai, pneumati­niuose transporteriuose, prapūtimams ir kt.

Įrenginių konstrukcija paprasta ir patikima. Gali dirbti patalpose ir at­virose vietose, gali būti įmontuoti mašinose bei mechanizmuose. Įrenginiuose yra panaudoti unifikuoti kompresoriai Y43102A, puikiai užsirekomendavę ekskavatorių pneumatinio valdymo sistemose. Privalumai palyginus su kompresoriumi CO-243-1:

- 10-čia % didesnis našumas;
- beveik 1,5 karto didesnis resursas;
- suspausto oro slėgis iki 8 atm;
- naudojant iškrovimo automatą, 2 kartus mažiau išeikvojama elektros energijos;
- ritinių guolių švaistikliuose panaudojimas, tai paprastas, bet kokiomis sąlygomis atliekamas remontas.

Įrenginiai CO-62A-2A ir CO-62A-12A dirba automatiniu režimu regu­liuojamajame suslėgto oro diapazone ir sumažina maždaug 20 % su­slėgto oro sąnaudų vienam kubiniam metrui pagaminti. Įrenginiai CO-62A-2 ir CO-62A-12 turi apkrovos sumažinimo macha-nizmą, kuris kompresorių perjungia į tuščią eigą, jeigu baigiasi suslėgto oro sąnaudos.

Ratai ir rankena įgalina lengvai transportuoti įrenginį objekto teritorijo­je. Jis stabilus, įtvirtinimas nereikalingas. 

 

© www.manosvetaine.lt